KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10838459
nr 1083 8459
Akvarell
Karl Johanson, Stenhammar, Järfsö, signerad. 1917, 23x33
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 16 januari 2017
kl 19:24:24
300 kr
350 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr